Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A3, 80gr/mp, 500 coli/top
- Număr anunț
- DA23093302
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ARTA SI CULTURA AL JUTEDULUI HUNEDOARA (CUI 36826276)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,12 RON
- Valoare atribuită
- 58,12 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 14:39
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58,12 RON
din 58,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro