Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft Noki A4 PP exterior carton interior

Număr anunț
DA23082111
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIORI (PRIMARIA COMUNEI ROSIORI) (CUI 4342774)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,50 RON
Valoare atribuită
162,50 RON
Data publicării
20.05.2019 15:44
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,50 RON

din 162,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.