Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de publicitate
- Număr anunț
- DA23100959
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- ALL CRIS EVENTS SRL (CUI 38253434)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.800 RON
- Valoare atribuită
- 10.800 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 12:28
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.800 RON
din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro