Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nota comanda nr. 4/17.05.2019

Număr anunț
DA23093075
Autoritate contractantă
AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU PLĂȚI ȘI INSPECȚIE SOCIALĂ CARAȘ-SEVERIN (CUI 24710587)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI RO16902395)
Cod CPV
22822000-8 · Formulare comerciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510,54 RON
Valoare atribuită
1.510,54 RON
Data publicării
21.05.2019 14:30
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510,54 RON

din 1.510,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.