Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOCUMENTATIE TEHNICA PENTRU AUTORIZAREA LUCRARILOR DE CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA23092132
- Autoritate contractantă
- COMUNA SILISTEA (Primaria Comunei Silistea) (CUI 6853198)
- Furnizor / câștigător
- ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 13:54
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro