Ofertă acceptată Cumpărare directă

71220000-6 Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)

Număr anunț
DA23081364
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
BAVARIA ECO SYSTEM SRL (CUI RO25858566)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.825 RON
Valoare atribuită
31.825 RON
Data publicării
20.05.2019 15:14
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.825 RON

din 31.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.