Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta si Actualizare Sistem Informatic Financiar-Contabil "eXpert bugetar"
- Număr anunț
- DA23090791
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural al Sectorului 1 al Municipiului Bucuresti (CUI 38281523)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 72212440-5 · Servicii de dezvoltare de software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 12:59
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro