Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ghid Practic de Neonatologie Oxford, Fox Grenville, Watts, Timoghy s.a., ed. 2, 2018

Număr anunț
DA23069954
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
EURO LIBRIS SRL (CUI RO21379161)
Cod CPV
22120000-7 · Publicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.714,30 RON
Valoare finală
1.714,30 RON
Data publicării
20.05.2019 07:56
Data finalizării
22.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.