Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,1% sub estimat
materiale
- Număr anunț
- DA23069709
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRAILOIU (CUI 23514094)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
- Cod CPV
- 31223000-5 · Dulii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,74 RON
- Valoare atribuită
- 648,80 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.05.2019 14:17
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
648,80 RON
din 669,74 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 20,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.