Ofertă acceptată Cumpărare directă

VDI TAVA FIXA PT RACK-uri cu 450mm ADANC PRIND FRONTALA (315mm total)

Număr anunț
DA23098609
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
44322400-7 · Dispozitive de fixare pentru cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661,40 RON
Valoare atribuită
661,40 RON
Data publicării
22.05.2019 11:17
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661,40 RON

din 661,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.