Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu HDMI Hama 122109 15m

Număr anunț
DA23089800
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,12 RON
Valoare atribuită
336,12 RON
Data publicării
21.05.2019 12:21
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,12 RON

din 336,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.