Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare bonuri valorice carburant pentru Scoala Profesionala Dagata, Iasi

Număr anunț
DA23087761
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Dagata (CUI 17145448)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.525,70 RON
Valoare atribuită
10.525,70 RON
Data publicării
21.05.2019 11:05
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.525,70 RON

din 10.525,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.