Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set curatenie, mop cu coada de lemn si galeata PVC cu storcator, 12 lt; Set matura si foraș
- Număr anunț
- DA23084575
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- BMS BUSINESS MANAGEMENT SERVICES SRL (CUI 30386630)
- Cod CPV
- 39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 09:18
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.320 RON
din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro