Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet "Manuale scolare pentru niv I,II,III,IV"

Număr anunț
DA22358177
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Sfanta Ecaterina (CUI 4364853)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
22470000-5 · Manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.750 RON
Valoare finală
18.750 RON
Data publicării
06.02.2019 17:48
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.