Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie U.M.01877 Pantelimon

Număr anunț
DA23099888
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI RO34188163)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.462,60 RON
Valoare atribuită
3.462,60 RON
Data publicării
22.05.2019 11:55
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.462,60 RON

din 3.462,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.