Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse curatenie 2019_1819076
- Număr anunț
- DA23093267
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MARGINEA (CUI 18332509)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 779,28 RON
- Valoare atribuită
- 779,28 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 14:37
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
779,28 RON
din 779,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro