Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Produse Curatenie

Număr anunț
DA23069814
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Vasile Gherasim' Marginea (CUI 14152548)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,10 RON
Valoare atribuită
721,10 RON
Data publicării
20.05.2019 07:19
Termen limită
25.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 06:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,10 RON

din 721,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.