Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI BMW 5W30 1 L
- Număr anunț
- DA23101916
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
- Furnizor / câștigător
- CAMARAD AUTO SRL (CUI RO14665624)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49,90 RON
- Valoare atribuită
- 49,90 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:00
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49,90 RON
din 49,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro