Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de securitate si sanatate in munca

Număr anunț
DA23100836
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bethlen Gabor (CUI 4367531)
Furnizor / câștigător
VIKING SRL (CUI RO7029829)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
22.05.2019 12:24
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.