Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie pentru intrarea in legalitate si autorizare din punct de vedere ISU

Număr anunț
DA23098581
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
BUZAS LUCIAN ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 27752846)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.900 RON
Valoare atribuită
58.900 RON
Data publicării
22.05.2019 11:16
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.900 RON

din 58.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.