Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA23094843
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- PRO CLIMA S.R.L. (CUI 18691740)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.760 RON
- Valoare atribuită
- 44.760 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 15:56
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.760 RON
din 44.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro