Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER COLOR KYOCERA
- Număr anunț
- DA23099227
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,22 RON
- Valoare atribuită
- 689,22 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 11:35
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
689,22 RON
din 689,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro