Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS EPSON EPL-6200 COMPATIBIL
- Număr anunț
- DA23099029
- Autoritate contractantă
- COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,85 RON
- Valoare atribuită
- 121,85 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 11:29
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,85 RON
din 121,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro