Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil XEROX WorkCenter WorkCentre WC 5325 5330 5335 WC5325 WC5330 WC5335 006R01160

Număr anunț
DA23095152
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI RO35150329)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,99 RON
Valoare atribuită
357,99 RON
Data publicării
21.05.2019 16:32
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,99 RON

din 357,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.