Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner Xerox 106R01534 negru original pentru Xerox Phaser 4622,13.000 de pagini
- Număr anunț
- DA23091373
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 645 RON
- Valoare atribuită
- 645 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 13:20
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
645 RON
din 645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro