Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner original Brother TN-3480 TN3480 pt HL-L6400DW 5000, 5100, 5200, 6250, 6300, 6400
- Număr anunț
- DA23091306
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461 RON
- Valoare atribuită
- 461 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 13:17
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461 RON
din 461 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro