Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner compatibil Samsung MLT-D116L

Număr anunț
DA23090207
Autoritate contractantă
Colegiul National de Informatica " Gr. Moisil " Brasov (CUI 29351565)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896 RON
Valoare atribuită
896 RON
Data publicării
21.05.2019 12:37
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896 RON

din 896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.