Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REZERVA CREION MECANIC
- Număr anunț
- DA23102452
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUZAU (CUI 12337310)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
- Cod CPV
- 30192132-5 · Mine de rezerva pentru creioane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,80 RON
- Valoare atribuită
- 16,80 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:16
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,80 RON
din 16,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro