Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie flash (stick) Kingston DataTraveler 100 G3, 32 GB (32GB), USB 3.0, USB 2.0 (DT100G3/32GB)

Număr anunț
DA23098267
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
22.05.2019 11:06
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.