Ofertă acceptată Cumpărare directă

Computer de birou

Număr anunț
DA23095057
Autoritate contractantă
LICEUL ECONOMIC"VIRGIL MADGEARU" CONSTANTA (CUI 13313425)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.554 RON
Valoare atribuită
4.554 RON
Data publicării
21.05.2019 16:18
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.554 RON

din 4.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.