Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G6, 1WY54EA 15.6 inch LED FHD Anti-Glare Intel Core i5-7200U RAM 4GB HDD 500GB

Număr anunț
DA23094618
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
21.05.2019 15:41
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.