Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție SSD ȘI switch

Număr anunț
DA23094510
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,94 RON
Valoare atribuită
352,94 RON
Data publicării
21.05.2019 15:36
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,94 RON

din 352,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.