Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP- 6300 ELITE-tower-i7-3770-3400Mhz-8192Mb-SSD 120Gb-DVD-RW-Sost Microsoft Windows 10 Professional

Număr anunț
DA23089780
Autoritate contractantă
Comuna Simonesti (CUI 4367710)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670,58 RON
Valoare atribuită
2.670,58 RON
Data publicării
21.05.2019 12:20
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.670,58 RON

din 2.670,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.