Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P LaserJet Pro MFP M28a
- Număr anunț
- DA23089657
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,66 RON
- Valoare atribuită
- 327,66 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 12:15
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,66 RON
din 327,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro