Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reparatie copiator develop ineo 215

Număr anunț
DA23063524
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 (CUI 29144276)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276,79 RON
Valoare finală
1.276,79 RON
Data publicării
17.05.2019 11:07
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.