Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de ignifugare.
- Număr anunț
- DA23099450
- Autoritate contractantă
- COMUNA PLOSCUTENI (CONSILIUL LOCAL PLOSCUTENI) (CUI 15534716)
- Furnizor / câștigător
- PINUL S.R.L. (CUI RO5768442)
- Cod CPV
- 45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.491,40 RON
- Valoare atribuită
- 12.491,40 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 11:41
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.491,40 RON
din 12.491,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro