Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cafetiera Bosch TKA6A044, 1200 W, 1.25 l, 15 cesti, Rosu
- Număr anunț
- DA23098057
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,06 RON
- Valoare finală
- 184,87 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:59
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.