Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NVR 4K Hikvision DS-7716NI-K4 (16ch, 160Mbps, 4xSATA, Alarm IN/OUT, VGA, HDMI, H.265/H.264)
- Număr anunț
- DA23097420
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
- Cod CPV
- 32333100-7 · Aparate de inregistrare video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.962,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.962,40 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:39
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.962,40 RON
din 1.962,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro