Ofertă acceptată Cumpărare directă

Otoscop operational Heine 3.5 V cu maner Beta 4, USB si incarcator + Speculi auriculari 3.5/4.5mm

Număr anunț
DA23096883
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.420 RON
Valoare atribuită
4.420 RON
Data publicării
22.05.2019 10:23
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.420 RON

din 4.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.