Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet UM 01751

Număr anunț
DA23103679
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.476,06 RON
Valoare atribuită
1.476,06 RON
Data publicării
22.05.2019 13:55
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.476,06 RON

din 1.476,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.