Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

PIPE GUEDEL

Număr anunț
RFD002787
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.050 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
21.05.2026 11:09
Anunț de atribuire
RFDA002546
Termen limită
05.06.2026 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

0 RON

din 31.050 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 31.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.