Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IRENE VEIOZA LED 7W 8230
- Număr anunț
- DA23089173
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,10 RON
- Valoare atribuită
- 151,10 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 11:55
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,10 RON
din 151,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro