Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Securitate si Sănătate in Muncă si Prevenirii si Stingerii Incendiilor

Număr anunț
DA23084723
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROTECTIE A PLANTELOR BUCURESTI (CUI 12194458)
Furnizor / câștigător
SECURE WORK SOLUTIONS SRL (CUI RO29399318)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.816 RON
Valoare atribuită
2.816 RON
Data publicării
21.05.2019 09:23
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816 RON

din 2.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.