Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stingator cu CO2 tip G2

Număr anunț
DA23096886
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PANIC (CUI 25104503)
Furnizor / câștigător
MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,50 RON
Valoare atribuită
127,50 RON
Data publicării
22.05.2019 10:23
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,50 RON

din 127,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.