Ofertă acceptată
Cumpărare directă
stingator cu pulbere si N2 tip P3
- Număr anunț
- DA23096701
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PANIC (CUI 25104503)
- Furnizor / câștigător
- MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57,98 RON
- Valoare atribuită
- 57,98 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:17
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57,98 RON
din 57,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro