Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISET METALIC CU 3 RAFTURI SI CASETA 900x400x180CU 3 RAFTURI SI CASETA 900x400x1800 cm, 40 kg/polita

Număr anunț
DA23084381
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
M & S VIAMOND SRL (CUI RO6193873)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
21.05.2019 09:10
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.