Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor, 21.5", PHILIPS 223V5LHSB/00, FHD, 21.5", TN, 16:9, WLED, 5 ms, 250 cd/m2, 10M:1, HDMI
- Număr anunț
- DA23084044
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32323000-3 · Monitoare video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.635 RON
- Valoare atribuită
- 1.635 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 08:57
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.635 RON
din 1.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro