Ofertă acceptată Cumpărare directă

lectrozi EKG F50 adulti, diam 50mm cu gel solid / lichid, punga 30 buc - SKINTACT AUSTRIA

Număr anunț
DA23100590
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
Cod CPV
33180000-5 · Asistenta functionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,40 RON
Valoare atribuită
173,40 RON
Data publicării
22.05.2019 12:16
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,40 RON

din 173,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.