Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv pentru aspiratie/transfer - MINI SPIKE PLUS, Trusa transfuzie tip Sangofix
- Număr anunț
- DA23095914
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.827 RON
- Valoare atribuită
- 8.827 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 09:52
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.827 RON
din 8.827 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro