Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dispozitiv pentru aspiratie/transfer MINI-SPIKE V , trusa transfuzie tip Sangofix
- Număr anunț
- DA23088707
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.203 RON
- Valoare finală
- 12.203 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 11:39
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.